سفارش تبلیغ
صبا ویژن

نحوه برنامه ریزی کنکور سراسری

نقش ضرایب هر درس در برنامه ریزی چیست؟

همانگونه که می دانید ضرایب نقش ویژه ای در نوشتن برنامه مطالعاتی دارند. به عنوان مثال در بخش درس های عمومی که مشترک در میان تمامی گروه های آزمایشی است. ضرایب به صورت زیر می باشد:

  • زبان و ادبیات فارسی: ضریب 4
  • دین و زندگی: ضریب 3
  • زبان انگلیسی: ضریب 2
  • عربی: ضریب 2

ضرایب ارزش هر درس را نشان می دهند مثلا در دروس عمومی ارزش هر یک تست ادبیات فارسی به اندازه 2 تست عربی می باشد. برای اطلاع از ضرایب دروس اختصاصی، دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور سراسری را در انتهای مقاله بارگذاری می کنیم.

همراهان عزیز مشاوران برتر، هزینه برنامه ریزی در شرایط اقتصادی موجود معمولا برای اکثریت مردم مورد سوال است و مرکز مشاوره تحصیلی تلفنی مشاوران برتر برای این موضوع راه حلی اندیشیده و برنامه های مطالعاتی را در سه سطح ارائه می دهد و شما می توانید برنامه ای مطابق شرایط خود انتخاب نمایید. شما عزیزان می توانید جهت انجام مشاوره در خصوص نحوه برنامه ریزی کنکور سراسری، ثبت نام کنکور سراسری و آزاد 1400، شرایط ثبت نام کنکور سراسری، مدارک ثبت نام کنکور سراسری، نحوه ثبت نام کنکور سراسری 1400 و... با مشاوران برتر از طریق کلیک بر روی لینک مشاوره تلفنی تحصیلی و خانواده ارتباط داشته باشید.

همچنین با عضویت در کانال تلگرام مشاوره تحصیلی مشاوران برتر و یا پیج اینستاگرام مشاوره تحصیلی مشاوران برتر از اخبار کنکوری مطلع گردید.

ادامه مطلب